Archief optredens

 

2018
08/04 Rotterdam – Marathon
22/02 Zoetermeer – Heropening CKC
05/02 Zoetermeer – Winteroptocht lustrum basisschool ‘t Plankier
2017
22/12 Rotterdam – Winter Welkom Rotterdam
15/10 Amsterdam – TCS Marathon
01/10 Utrecht – Singelloop
24/09 Den Haag – Vredesloop
23/09 Strandfeest – Ter Heijde
03/09 Nijmegen – Bahia Connection (Sambafestival)
02/09 Nijmegen – Showcase Sambalancinho (Sambafestival)
26/08 Den Haag – Besloten feest (Buurtfeest)
26/08 Oostvoorne – Oostvoornse Burchtfeesten
13/08 Kijkduin – Talentenpodium
12/08 Hooglanderveen – Besloten feest (Sweet 16)
09/07 Rotterdam – SambaCafé Park 1943
08/07 Rotterdam – Opening buurtontmoetingsplek De Drie Straatjes
07/07 Leiden – Besloten feest (bruiloft)
02/07 Den Haag – Urban Trail
25/06 Naaldwijk – Naaldwijk goes Samba
11/06 Rotterdam – Ladiesrun
03/06 Leiden – De Leidse Hartslag
01/06 Zoetermeer – Intocht avondvierdaagse
29/04 Sprang-Capelle – Sambafestival editie 2017
09/04 Rotterdam – Marathon
17/02 Rotterdam – benefietoptreden Roparun-team Marathon-Marieke
10/01 Zoetermeer – Nieuwjaarsconcert Stadstheater
2016
23/12 Delft – Winter Podium
23/12 Rotterdam – Sparkling Senses
16/12 Delft – Winter Podium
11/12 Rotterdam – Bruggenloop
03/11 Maassluis – Afsluiting congres
16/10 Amsterdam – Marathon
24/09 Den Haag – Vredesloop
17/09 Zoetermeer – Cultuur Lokaal
27/08 Zoetermeer – Open dag CKC
26/08 Rotterdam – WK Roeien
15/07 Rotterdam – Besloten feest (bruiloft)
09/07 Leiden – Morspop
03/07 Den Haag – NN Urban Trail Den Haag
25/06 Alphen a/d Rijn – Zand & Strand Festival
18/06 Rotterdam – Lekker Lageland
11/06 en 12/06 Badbergen, Duitsland – Sambanale
29/05 Rotterdam – Ladies Run
26/05 Zoetermeer – Opening expositie CKC
10/04 Rotterdam – Marathon
03/02 Ridderkerk – Theateroptreden met Azul
2015
19/12 Den Haag – Besloten feest (bruiloft)
18/12 Rotterdam – Sparkling Senses Hear
13/12 Rotterdam – DSW Bruggenloop Rotterdam
28/11 Rotterdam – Sinterklaasfeest Erasmus Universiteit
28/10 Wateringen – Besloten feest (verjaardag)
18/10 Amsterdam – Marathon, Olympisch Stadion
03/10 Noordwijk – Besloten feest (bedrijfsfeest)
26/09 Rijswijk – Besloten feest (verjaardag)
25/09 Rotterdam – Demonstratie FNV
19/09 Delft – Besloten feest (dubbel verjaardagsfeest)
19/09 Rotterdam – Verjaardagsverrassing (besloten)
12/09 Rotterdam – Ommoord ziet Sarah
29/08 Zoetermeer – Open dag CKC
02/07 Rotterdam – Besloten feest (bedrijfsbarbecue)
14/06 Rotterdam – Ladies Run
13/06 Rotterdam – Opening seizoen Pluktuin
28/04 Zoetermeer – Koningsdag
26/04 Rotterdam – Optreden in kerk in aanloop naar Koningsdag
12/04 Rotterdam – Marathon
26/02 Den Haag – Promotieoptreden bij Radio West (Latinliferadio)
18/02 Rotterdam – Opening filiaal Albert Heijn Schouwburgplein
24/01 Rotterdam – Besloten feest (bedrijfsfeest)
2014
21/12 Rotterdam – Christmas Carols (met koor)
19/10 Amsterdam – Marathon, Olympisch stadion
20/09 Hoek van Holland – Besloten feest (bedrijfsfeest)
06/09 Rotterdam – Toeterbattle Wereldhavendagen (met fanfare-orkesten)
30/08 Naaldwijk – Westland Reünie
19/07 Rotterdam – Zomercarnaval
14/07 en 15/07 Badbergen, Duitsland – Sambanale
13/06 Ridderkerk – Besloten feest (bruiloft)
01/06 Rotterdam – Besloten feest (verjaardag)
25/05 Naaldwijk – Winkelrijk koopzondag
13/04 Rotterdam – Marathon
29/03 Naaldwijk – Halve Marathon
14/03 Rotterdam – Opening Centraal Station
15/02 Den Haag – Holland Dance Festival
20/01 H.I. Ambacht – Besloten feest (bedrijfsfeest)
2013
13/12 Rotterdam – Sprookjesparade
20/10 Amsterdam – Marathon, Olympisch stadion
13/09 Rotterdam – Feestje Atelier Herenplaats
25/07 Delft – Wereld Jongeren Dagen
08/07 en 09/07 Badbergen, Duitsland – Sambanale
15/06 Rotterdam – Zomercarnaval
14/04 Rotterdam – Marathon
09/02 Zwolle – Carnavalsoptocht
2012
02/12 Amsterdam – Personeelsfeest Tata Consultancy Group
21/11 Rotterdam – Heropening filiaal Albert Heijn Kleiweg
21/10 Amsterdam – Marathon, Olympisch stadion
20/10 Rotterdam – Slagwerkfestival Schiebroek
10/10 Rotterdam – Heropening filiaal Albert Heijn Peppelweg
06/10 Eindhoven – Afsluiting 3DD Bijenkorf
08/09 Steenbergen – Jaarmarkt
03/09 Rotterdam – Opening Hogeschool Rotterdam
04/08 Zwolle – Open Dag PEC Zwolle
28/07 Rotterdam-Centrum – Zomercarnaval
02/06 Huizen – Summer-event met BBQ
30/05 Rotterdam – 1e boom bij XXL shops
20/04 Krimpen aan den IJssel – Opening Gezondscentrum
15/04 Rotterdam-Kralingen – Marathon van Rotterdam
02/04 Barendrecht – Kook & Eetcafé Heel Gewoon
10/03 Maasdam – Sponsorloop Roparun
19/02 Eindhoven – Centrum Carnaval
2011
15/11 Alphen a.d Rijn – Archeon Personeelsfeest
11/11 Rotterdam – Delfshaven Opening XXL shops
10/11 Rotterdam – Ahoy Europe Martitime Beurs
16/10 Amsterdam – Marathon, Olympisch stadion
01/10 Den Haag – Afsluiting 3DD Bijenkorf
29/09 Den Haag – Opening 3DD Bijenkorf
14/09 Den Haag – De Blub optreden/workshop
12/09 Rotterdam – Soundport optreden/workshop
10/09 Haren-klooster Bethlehem Bedrijfsfeest
31/08 Rotterdam – Sophia Kinderziekenhuis
13/08 Alphen a/d Rijn – Caraibisch buurtfeest
11/08 Schiedam – Afscheidsfeestje
30/07 Rotterdam – Binnenwegplein Zomercarnaval
28/06 Rotterdam – Hockeyclub Party
25/06 IJsselstein Party
25/06 Rotterdam-v.Ghent kazerne Sportdag
19/06 Rotterdam – Minang Kabau Surpriseparty
18/06 De vrijstad Vianen Oldtimerdag
18/06 Rotterdam – RVH Snelwiek Guinness Book Records
14/06 Den Haag HVV & HCC terrein actie Zuid Afrika Sport
09/06 Harderwijk – Dolfinarium
19/05 Scheveningen – Boulavard Strandevent
19/05 Rotterdam Maasvlakte – Ontvangst Maasvlakte 2
30/04 Capelle a/d IJssel – Koninginnedagviering
30/04 Delft – St. Agathaplein Orange Sunfesitval
12/04 Rotterdam – Alexanderpolder Rotterdam Marathon
06/03 Eindhoven – Centrum Carnaval
09/02 Den Haag – De Blub optreden/workshop
07/02 Rotterdam – Soundport optreden/workshop
22/01 Gouda – Centrum Promotie Website OV
22/01 Leiden – Centrum Promotie Website OV
2010
19/12 Eindhoven – Batacuda against HIV 3FM Serious Request
11/12 Rotterdam – Diergaarde Blijdorp Party
27/11 Rotterdam – Wereldmuseum Huwelijksfeest
17/10 Amsterdam – Olympisch Stadion Amsterdam Marathon
07/10 Rotterdam – INHhogeschool Alumniavond
02/10 Den Haag – Bijenkorf Sluiting 3 Dwaze Dagen
30/09 Den Haag – Bijenkorf Opening 3 Dwaze Dagen
24/09 Valkenburg – Holland Casino Brazilian Night
24/09 Rotterdam – Cruise Terminal Party
18/09 Lelystad – Verjaardagsparty
28/08 Voorburg – Cultureel Zomerfestival
27/08 Amsterdam – Holland Casino Brazilian Night
05/08 Dendermonde (B) – Terrassenfestival
31/07 Rotterdam Centrum – Zomercarnaval
30/07 Enschede – Holland Casino Brazilian Night
03/07 Den Haag – Crematie familielid
24/06 Delft TU – Personeelsavond
15/06 Rotterdam – Cultureel Schiemond
05/06 Rotterdam – Feest ss. Rotterdam
05/06 Spijkenisse – Winkelcentrum
05/06 Rotterdam – Marinierskazerne Sportdag
29/05 Den Haag – Festival Nw Waldeck
25/05 Renesse – Pinksteren Festival
22/05 Capelle a/d IJssel – Open dag Zadkine
16/05 Petite Forêt (Fr) – Streetparade
09/05 Rockanje – Cinq club Strandparty
30/04 Delft – St. Agathaplein Orange Sunfesitval
11/04 Rotterdam Wilhelminakade – Rotterdam Marathon
08/04 Rotterdam – Radio Rijnmond Live uit Lloyd
14/02 Eersel – Après Skihut Carnaval
14/02 Eindhoven – Carnavalsoptocht
10/02 Nijmegen – Chalet Brakkesteijn Verjaardagsparty
17/02 Delft – Waterscouts
2009
07/11 Delft – Delftse Hout Dansavond
05/11 Rotterdam – Ahoy Europe Martitime D. v.d. Wetering BV
01/11 Den Haag – Dance Parade
22/10 Rotterdam – Muzikale opluistering vergadering
01/10 Den Haag – Bijenkorf 3 Dolle dagen
19/09 Capelle aan den IJssel – Open dag CED Bergwerff
25/09 Breda – Holland Casino
13/09 Rotterdam – Halve Marathon
4-6/09 Bad Wildungen (Du) – Sambafestival
29/08 Voorburg – Cultureel Zomerfestival
16/08 Wouwse Plantage – Feestavond
04/07 Dordrecht – Feestavond
28/06 Helmond – Terrassenfestival
20/06 De vrijstad Vianen Oldtimerdag
10/05 Rotterdam – Dunya Festival
09/05 Hagestein – Slag Inn
09/05 Spijkenisse – Winkelcentrum
30/04 Delft – Orange Sun Festival
29/04 Amstelveen – Verjaardagsparty
29/03 St. Woluuw Lambert (Be) – Carnavalsoptocht
21/02 Oudewater – Carnavalsoptocht
11/01 Rotterdam Heemraadsplein
2008
19/12 Rotterdam Centrum – Sprookjesparade
13/11 Rotterdam – Feyenoordstadion Beurs Nationale Uitgeefdag
18/11 Amersfoort – St. Aegtenkapel
01/11 Rotterdam – Festo do Sambalanço
04/10 Maassluis – Furieade
20/09 Spijkenisse – Winkelcentrum
04/09 Den Haag – Kookfabriek
30/08 Den Haag – Ypenburg Bosborrel
30/08 Voorburg – Cultureel zomerfestival
30/08 Hazerswoude – Jaarmarkt
17/07 Scheveningen – Strandtent Personeelsfeest
12/07 Rotterdam – Binnenweg Spliiperrace
03/07 Delft – Nyama festival
28/06 Rotterdam – Winkelopening
14/06 Rotterdam – van Ghent kazerne Sportdag
07/06 Schoorl – Winkelcentrum
25/05 Rotterdam – Dunya festival
24/05 Rotterdam – Blijdorp Feestavond
17/05 Rotterdam – Tropicana Feestavond
17/05 Rotterdam-Afrikaanderplein – Dunya on Tour
11/05 Arras (Fr) – Parade
03/05 Rotterdam-Hoogvliet – Dunya on Tour
30/04 Delft – Orange Sun Festival
30/04 Spijkenisse – Winkelcentrum
26/04 Deventer – Bruiloft
25/04 Etten-Leur – Feestavond
19/04 Delft – Winkelopening
25/02 Rotterdam – Randstadrail
02/02 Oudewater – Carnavalsoptocht
28/01 Rotterdam – Besloten feest
04/01 Rotterdam – Spartastadion Nieuwjaarsreceptie